Boete en verzoening

Boete en verzoening
Bewust Katholiek heeft een filmpje gemaakt over het onderwerp Boete en verzoening. In het filmpje wordt uitgelegd waar het sacrament van boete en verzoening over gaat. De vraag die centraal staat is waarom je zou biechten als je God zelf ook om vergeving kunt vragen. We gaan in op wat een zonde is en we laten zien hoe het sacrament van boete en verzoening verloopt. Ook behandelen we een paar misvattingen die bestaan over dit sacrament.We hopen met het filmpje een positief beeld te geven over het sacrament van boete en verzoening en mensen vertrouwen te geven dat het ook voor hen heel heilzaam kan zijn.

Bekijk het fimplje hier

Biechtspiegel
Van oudsher is een biechtspiegel een manier om aan de hand van een aantal vragen je geweten te onderzoeken om je zo voor te bereiden op het sacrament van boete en verzoening. Bewust Katholiek heeft speciaal voor parochianen een nieuwe biechtspiegel gemaakt met vragen die passen bij deze tijd en waarin de Tien Geboden zijn verwerkt. Download de biechtspiegel hier